ثبت نام در انتخاب رشته ی کنکور سراسری سال 1398

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

اطلاعیه ی شماره 2 انتخاب رشته در کنکور سراسری سال 1398

 

مهلت ثبت نام در تمامی بخش ها به پایان رسیده است.

 

 

1- ثبت نام در برنامه ی جامع انتخاب رشته برای تمامی دانش آموزان پیش دانشگاهی رشته های ریاضی و تجربی مدارس شهر تهران آزاد است. (این اطلاعیه مربوط به عزیزان گروه انسانی نیست)

2- ثبت نام از تاریخ پنج شنبه 27 تیر ماه 98 تا  تاریخ شنبه 29 تیر ماه 98 و فقط برای پکیج های شماره 3 و 4 تمدید گردید. مهلت ثبت نام در این بخش نیز به پایان رسید

 

3- برنامه ی جامع انتخاب رشته شامل دو بخش است:

 

الف- همایش توضیح رشته های دانشگاهی و آموزش روش انتخاب رشته.

ب- انتخاب رشته حضوری توسط گروه آموزشی موحد نژاد و همکاران به سرپرستی خودم. 

 

4- در همایش چه خبر است : در این همایش، تمامی رشته های گروه های تجربی و ریاضی، از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می گیرند،مانند :

الف- ارایه ی اطلاعاتی گسترده و منحصر بفرد، در رابطه با تک تک رشته های گروه های ریاضی و تجربی، به لحاظ محتوای درسی، موقعیت شغلی، فضای فعلی کسب و کار و پیش بینی وضعیت آینده ی آن ها در ایران و کشورهای مهاجر پذیر و نحوه ی ادامه ی تحصیل آن ها در داخل و خارج از کشور. به همین منظور برای ایجاد احساس عمیق تر نسبت به هر یک از رشته ها از حداقل 60 فیلم کوتاه استفاده خواهد شد.

ب- بررسی مقایسه ای رشته های مختلف در هر گروه آزمایشی و آشنایی جامع و دقیق با رتبه های قبولی هر یک از آن ها.

پ- بررسی کانال های مختلف ورود به دانشگاه ها (روزانه، شبانه، غیر انتفاعی، دانشگاه پیام نور، پردیس های خودگردان و ... و بررسی مقایسه ای دانشگاه های کشور

ت-  نهایتاً و مهمتر از همه این که در این همایش، روش علمی و دقیق انتخاب رشته به صورت کاملاً کاربردی به شما آموزش داده می شود. به امید این که نیازی به من و امثال من برای انتخاب رشته نداشته باشید.

ث- زمان برگزاری همایش هفته ی اول مرداد ماه 98 می باشد.

ج- این همایش با توجه به وسعت توضیحات ارایه شده در مدت سه روز برگزار می گردد و زمان اجرای آن برای هر یک از گروه های ریاضی و تجربی پانزده ساعت خواهد بود. بنابراین خودتان را برای سه روز همایش 5 ساعته آماده کنید.

چ- مکان برگزاری همایش پس از مشخص شدن تعداد افراد شرکت کننده در تاریخ پنجشنبه 27 تیرماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

 

5- در جلسات انتخاب رشته حضوری چه خبر است : (در این بخش ثبت نام جدیدی صورت نمی گیرد)

مرحله ی اول : کمک به ایجاد انتخاب رشته ی خام بر اساس توضیحات ارایه شده در همایش. این کار به صورت اولیه، توسط دانش آموز و با کمک ولی دانش آموز و همه ی صاحب نظران دیگر انجام می شود.

مرحله ی دوم : بررسی انتخاب رشته ی اولیه توسط همکاران من با سرپرستی خودم و ایجاد تغییرات لازم در آن

مرحله ی سوم : بررسی مجدد انتخاب رشته ی تصحیح شده  در گروه من، توسط دانش آموز، ولی دانش آموز و سایر صاحب نظران

مرحله ی چهارم: بررسی نهایی انتخاب رشته توسط همکاران من

مرحله ی پنجم : بررسی انتخاب رشته توسط  خود من و ایجاد تغییرات لازم در صورت ضرورت و تایید نهایی انتخاب رشته جهت ارسال به سازمان سنجش

 

پکیج های مختلف شرکت در همایش و انتخاب رشته

 

مهلت ثبت نام برای کلیه ی پکیج ها به پایان رسیده است.

 

 

تذکر بسیار مهم 1 : حداکثر ظرفیت پذیرش دانش آموز در جلسات انتخاب رشته حضوری 150 نفر است که بلافاصله پس از تکمیل ظرفیت آن، پکیج های شماره 1 و 2 مسدود خواهند شد.

تذکر مهم 2 : ظرفیت پذیرش دانش آموز در همایش نامحدود است. بنابراین پکیج های 3 و 4 تا روز شنبه 29 تیر ماه باز خواهند بود.

پکیج شماره 1 : شرکت دانش آموز در همایش به همراه یکی از اولیا + شرکت در برنامه ی انتخاب رشته حضوری به همراه حداکثر دو نفر از اعضای خانواده

 مهلت ثبت نام پایان یافته است.

پکیج شماره 2 : شرکت انفرادی دانش آموز در همایش + شرکت در برنامه ی انتخاب رشته حضوری به همراه حداکثر دو نفر از اعضای خانواده

 مهلت ثبت نام پایان یافته است

پکیج شماره 3 : شرکت دانش آموز فقط در همایش به همراه یکی از اولیا

مهلت ثبت نام پایان یافته است

پکیج شماره 4 : شرکت انفرادی دانش آموز فقط در همایش

مهلت ثبت نام پایان یافته است

 

تذکر : در صورت بروز هر نوع مشکلی در مراحل انجام ثبت نام و یا سوالات احتمالی از طریق بخش تماس با ما موضوع را مستقیماً با من در میان بگذارید.

موحد نژاد