پیام شماره 20 (چهارشنبه 22 تیرماه 1401)

به نام خداوند بخشنده و مهربان


پیام شماره 20 (چهارشنبه 22 تیرماه 1401)


1- سلام و خسته نباشید.
2- ببینم بررسی رشته های دانشگاهی را آغاز کرده اید؟
3- با مطالعه ی توضیحات رشته ها از طریق سایت هایی مانند قلم چی و گزینه ی 2 علاقه های خودتان را برای تحصیل در رشته های مختلف ارزیابی کرده و برای انتخاب رشته آماده شوید.
4- منتظر سوالات بعدی شما هستم.
5- پیام شماره 21 ان شاء الله، چهارشنبه 29 تیر ماه 1401 بعد از ساعت 9 صبح منتشر خواهد شد.
6- برای همگی شما آرزوی موفقیت دارم.

 

پاسخ به سوالات

 

سوال شماره 1 : سلام وقتتون بخیر لطفا پیامم منتشر نکنید ممنون؟
من دیپلم ..........................................................................................................................................ممنون اقای موحد نژاد ؟
جواب : احتمالاً رتبه ی شما حدود 1200 تا 1700 می شود. امسال تخمین رتبه در گروه انسانی به سال 1399 تا حدودی نزدیک است.
برای اطلاع از چگونگی مصاحبه در دانشگاه فرهنگیان می توانید به دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران واقع در بلوار مرزداران مراجعه کرده و با دانشجویان سال اول آن صحبت کنید و موارد مصاحبه را از آن ها بپرسید.
سوال شماره 2 : سلام وقتتون بخیر امسال برای رشته ریاضی انتخاب رشته انجام میدهیدو یا شما مشاوره خصوصی برای انتخاب رشته میکنید؟ و اگر کسی در رشته ریاضی بخواهد دوباره برای کنکور شرکت کند شما مشاوره درطی سال قبول میکنید؟
جواب : سلام، امسال نیز مانند دو سال گذشته متاسفانه، انتخاب رشته را به صورت خصوصی انجام نمی دهم. اما کلاس آموزش روش انتخاب رشته را برگزار خواهم کرد که زمان آن از طریق مدرسه به اطلاع شما خواهد رسید.
برای مشاوره جهت شرکت در کنکور 1402 در گروه تجربی آمادگی کامل دارم و آگهی آن در همین سایت موجود است. اما برای گروه ریاضی لطفاً تا اول شهریورماه صبر کنید و دوباره این سوال را از من بپرسید تا به صورت قطعی به شما پاسخ دهم.

 

موحد نژاد