پیام شماره 14 (جمعه 27 خرداد ماه 1401)

به نام خداوند بخشنده و مهربان


پیام شماره 14 (جمعه 27 خرداد ماه 1401)


1- سلام و خسته نباشید.
2- سلام به روزهایی رسیدیم که باید با تمام قدرت ، یک روز در میان از خودتان آزمون جامع گرفته و به رفع اشکال و مرور تمامی دروس بپردازید.
3- جزوه ی 70 نکته ی ضروری برای داوطلبان کنکور سراسری را که به مدارس شما ارسال کرده ام ، حتماً بارها مرور نمایید.
5- منتظر سوالات بعدی شما هستم.
6- پیام شماره 15 روز سه شنبه 31 خرداد ماه 1401 بعد از ساعت 9 صبح منتشر خواهد شد.
7- برای همگی شما آرزوی موفقیت دارم.

 

پاسخ به سوالات

 

سوال شماره 1 : سلام خسته نباشید. من تجربی هستم
در باره آزمون عملی تربیت بدنی سوال دارم
الف- اول اینکه وقتی موقع گرفتن کارت کنکور ،برای آزمون عملی تربیت بدنی کارت بخرم آیا باید کار دیگه هم بکنم؟؟یعنی مثلا نیازه که کد یا سریالی رو جایی وارد کنم یا اینکه همین که پول رو پرداخت کردم فقط قبض رو پرینت بگیرم و روز آزمون ببرم؟همین کافیه؟
ب- سوال دومم اینکه ی پولی هم بابت معاینه پزشکی آزمون باید بدیم که اونم همون همزمان با خرید کارت ازمونه؟
پ- سوال سومم اینکه آیا شرکت در آزمون عملی صرف نظر از نتیجه ی کنکوره و همه میتونن شرکت کنن؟
ت- سوال بعدی اینکه آیا امکان داره در صورتی که توی کارنامه کنکور برای فرهنگیان یا روزانه غیرمجاز بشیم اما نتیجه آزمون عملی تربیت بدنی جوری باشه که فرهنگیان ک روزانه برای تربیت بدنی و علوم ورزشی مجاز بشیم؟
ث- سوال آخرم اینکه آیا قبولی در این آزمون سخته؟ و افراد خاصی فقط میتونن قبول بشن؟
ببخشید سوالام زیاده ممنون میشم جواب بدید
جواب : الف – باید اول برای رشته ی تربیت بدنی به نحوی که در سایت سنجش در حوالی روزهای دریافت کارت اعلام می شود ثبت نام کنید و بعد کارت ثبت نام در آزمون عملی رشته تربیت بدنی را خریداری کرده و از آن پرینت گرفته و آن را نگهداری نمایید.
ب- بله
پ- همه ی کسانی که در جلسه ی کنکور سراسری شرکت داشته اند می توانند در آزمون عملی رشته ی تربیت بدنی شرکت کنند، حتی اگر مجاز به انتخاب رشته های روزانه نشده باشند.
ت- خیر حتماً باید برای انتخاب رشته ی فرهنگیان مجاز شده باشید.
ث- اگر سلامت جسمانی نرمال (مشابه آدم های متوسط معمولی) داشته باشید قبول می شوید.
سوال شماره 2 : سلام آقای موحد نژاد میخواستم ازتون بپرسم که من در کنکور هنر هم ثبت نام کردم اشکالی نداره که روز قبل کنکور خودم در کنکور هنر هم شرکت کنم ؟
جواب : با توجه به این که به بسیاری از سوالات اختصاصی نمی توانید پاسخ دهید، خستگی چندانی بوجود نمی آید و تازه با محیط آزمون نیز آشنا می شوید. پس اشکالی ندارد.
سوال شماره 3 : سلام اقای موحد نژاد خسته نباشید
من درصدهای ریاضی و فیزیکم خیلی پایینه یعنی اگه خیلی خوب بزنم میشه 20 درصد میخواستم بدونم تو این دو هفته باید چی کار کنم و اینکه کلا 6 تا فصل رو میخوام جواب بدم و بقیه رو حذف کردم
جواب : در طول این دو هفته روی همان 6 فصل به خوبی کار کنید و در جلسه ی کنکور هم به سوالات همان 6 فصل جواب دهید. اگر خوب عمل کنید با همان 6 فصل به 30 تا 40 درصد هم خواهید رسید. حتماً آزمون های جامع نوشته شده در برنامه را برگزار نمایید.
سوال شماره 4 : سلام خسته نباشید ببخشید ممکنه بگید تعداد سوالات دروس اختصاصی در کنکور 1401 رشته ریاضی به چه صورتی هست؟
جواب : در گروه ریاضی : دفترچه شماره 1 اختصاصی : 50 سوال ریاضی و 80 دقیقه وقت - دفترچه شماره 2 اختصاصی 40 سوال فیزیک و 50 دقیقه وقت و 30 سوال شیمی و 30 دقیقه وقت
در گروه تجربی : دفترچه شماره 1 اختصاصی : 30 سوال ریاضی و 50 دقیقه وقت و 50 سوال زیست شناسی و 40 دقیقه وقت - دفترچه شماره 2 اختصاصی : 30 سوال فیزیک و 37 دقیقه وقت و 35 سوال شیمی و 37 دقیقه وقت و 20 سوال زمین شناسی و 16 دقیقه وقت

موحد نژاد